Poznaj Factornet - darmową aplikację dla Klientów PKO Faktoring
Więcej
2020-04-27

 

Na bieżąco monitorujemy rozwój wydarzeń spowodowanych pandemią COVID-19, dlatego też przygotowaliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym wspólnie przejdziemy przez ten trudny czas.

Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki w formie telepracy, a my zapewniliśmy im wszystkie narzędzia aby współpraca z Państwem odbywała się bez najmniejszych zakłóceń.

Dla Klientów korzystających z oferty faktoringu należnościowego, przygotowaliśmy możliwość wydłużenia okresu opóźnienia w płatności/regresu nawet na 90 dni - nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2020 roku.

Dodatkowo, Klientom korzystającym z oferty faktoringu odwrotnego, oferujemy możliwość wydłużenia spłaty należności, wynikających z faktur nawet do 6 miesięcy pod warunkiem, że określony na tych fakturach termin płatności nie przekracza 30 czerwca 2020 roku.

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie limity faktoringowe przyznane są bezterminowo i dołożymy wszelkich starań aby przypadający w tym okresie roczny przegląd sytuacji finansowej Państwa działalności gospodarczej został przeprowadzony w trybie uproszczonym bez wpływu na warunki określone w umowie.

W celu zapoznania się ze szczegółami powyższych rozwiązań wystarczy, że skontaktują się Państwo ze swoim Opiekunem Relacyjnym.