Dzięki tej usłudze pieniadze otrzymasz w wybranym przez Ciebie momencie, przed upływem terminu płatności określonym na fakturze.

Jak działa faktoring?
 1. Sprzedaj i dostarcz towar lub usługę swojemu odbiorcy oraz wystaw fakturę z odroczonym terminem płatności.
 2. Przekaż nam wystawioną fakturę w ramach wcześniej podpisanej umowy faktoringowej.
 3. My sfinansujemy fakturę i pieniądze wypłacimy Ci nawet tego samego dnia.
 4. Kiedy nadejdzie termin płatności określony na fakturze, Twój odbiorca wpłaci pieniądze na nasze konto, a my zrobimy rozliczenie końcowe.

 

Faktoring niepełny

Faktoring jest dla Ciebie, jeżeli:

 • stosujesz długie terminy płatności lub długie terminy płatności są Ci potrzebne do zdobycia nowych odbiorców;
 • chcesz zmniejszyć ryzyko opóźnień wydłużając terminy płatności bez wpływu na czas oczekiwania na pieniądze z faktur;
 • nie chcesz czekać na pieniądze z faktur ponieważ potrzebujesz ich na bieżącą działalność;
 • chcesz przeznaczyć środki z faktur na wcześniejszą spłatę własnych zobowiązań i zyskać dodatkowe rabaty;
 • nie masz czasu lub możliwości na skuteczne odzyskiwanie należności;
 • chcesz skorzystać z innej niż kredyt, nowoczesnej formy finansowania.

 

Co zyskasz decydując się na faktoring?

W zakresie finansowania:
W zakresie zarządzania sprzedażą:
W zakresie zarządzania biznesem:

Formularz kontaktowy

 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie mozliwe.

 • Wyrażam zgodę na:
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PKO Faktoring SA w celu marketingu produktów i usług Spółki.
 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKO Faktoring SA informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PKO Faktoring SA w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących.*

  *Podmiotem współpracującym jest podmiot należący do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego SA, której skład wskazany jest na stronie www.pkobp.pl/grupa oraz podmiot, który zawarł z PKO Bankiem Polskim SA umowę związaną ze świadczonymi przez PKO Bank Polski SA usługami bankowymi, wskazany na stronie www.pkobp.pl/podmioty.
 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKO Faktoring SA informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących podmiotów współpracujących* za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

  *Podmiotem współpracującym jest podmiot należący do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego SA, której skład wskazany jest na stronie www.pkobp.pl/grupa oraz podmiot, który zawarł z PKO Bankiem Polskim SA umowę związaną ze świadczonymi przez PKO Bank Polski SA usługami bankowymi, wskazany na stronie www.pkobp.pl/podmioty.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Zapoznaj się z pełną informacją.

  WAŻNE INFORMACJE

  W dowolnym momencie można wycofać wszystkie lub wybrane zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Niezaznaczenie żadnej ze zgód nie jest równoznaczne ze złożeniem sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Z tego względu PKO Faktoring S.A. (Spółka) będzie miał możliwości przesyłania listownie informacji marketingowych na temat swoich produktów i usług.

  W każdym momencie można złożyć sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych np. listownie na adres Spółki, składając oświadczenie elektronicznie lub dzwoniąc na infolinię PKO Faktoring S.A.

  Po złożeniu sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych Spółka nie będzie przetwarzała danych osobowych w celach marketingowych i nie będzie przesyłał ofert oraz informacji marketingowych (w tym podmiotów współpracujących) w żadnej formie.