2023-06-30

PKO Faktoring otrzymał złote godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości 2023 w kategorii „Faktoring” realizowanym przez redakcję „Strefy Gospodarki” tworzącą ogólnopolski, niezależny dodatek do „Dziennika Gazety Prawnej”.

Oznacza to, że jest najbardziej rozpoznawalną i cenioną firmą z branży faktoringowej na polskim rynku. W tegorocznej, dziesiątej edycji badania udział wzięło ponad 15 tys. respondentów z całej Polski.

Spośród wszystkich polskich faktorów to właśnie PKO Faktoring cieszy się najwyższym wskaźnikiem znajomości marki w kontekście danej kategorii produktowej. Aż 84% klientów aktywnie korzystających z usług PKO Faktoring ocenia tę markę jako najlepszą i realnie ją poleca.

Uzasadniając swoje oceny, respondenci najczęściej wskazywali na profesjonalizm, zaufanie, bezpieczeństwo i szybkość działania, przedstawiając PKO Faktoring jako ważnego partnera w biznesie za którym stoi siła i tradycja PKO Banku Polskiego.

PKO Faktoring oferuje usługi faktoringowe, tworzone na podstawie licznych badań satysfakcji i opinii klientów. W swojej ofercie posiada produkty takie jak: Finansowanie faktur – szybki i prosty sposób zamiany faktury na gotówkę dla mikroprzedsiębiorców, klasyczny Faktoring należnościowy krajowy i eksportowy – również z przejęciem ryzyka niewypłacalności odbiorców, Faktoring LOP – rozwiązanie dla klientów współpracujących z bardzo dużą ilością odbiorców oraz Faktoring odwrotny i Program finansowania dostawców dedykowane do finansowania zakupów.

Naszą misją jest nowoczesne wsparcie biznesu inspirowane potrzebami przedsiębiorców, dlatego wszystkie podejmowane przez nas działania realizujemy przy ścisłej współpracy z firmami, którym w efekcie dostarczamy usługi faktoringowe na najwyższym poziomie. Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 to ogromne wyróżnienie, które napędza nas do jeszcze cięższej pracy, a wszystko po to, aby nasi klienci mieli pewność, że korzystają z najlepszej firmy faktoringowej w Polsce – mówi Piotr Mierzejewski, Prezes Zarządu PKO Faktoring.